hdrpl

Atsidarius sporto klubams noriu pakalbėti apie veido odos priežiūrą sportuojant. Tik taisyklinga odos priežiūra išsaugos jaunystę ir suteiksite odai šansą būti gražiai, sveikai ir spindinčiai.

INFORMACIJA MOTERIMS: Makiažas ir sportas. Pripažinkite, tikrai ne kartą teko eiti į sporto salę su makiažu. Suprantu, kad gal ne maža dalis eina po darbo sportuoti, bet nusivalyti makiažą yra PRIVALOMA‼️
TODĖL, KAD:
1. Kemšasi veido poros. Sporto metu veido poros šiek tiek atsiveria ir padidėja, makiažo pagrindas, ypač toks kuriame yra naftalino padeda greičiau kimšti poras, taip susiformuoja inkštirai ir gali atsirasti spuogų.
2. Į makiažo pagrindą gali įeiti tokių ingredientų, kurie dirbtinai stimuliuoja odą ir sukelia padidėjusią riebalų gamybą ypatingai susimaišius su prakaitu.

SUTEIKITE ODAI ŠANSĄ NATŪRALIAI ŠVYTĖTI! Kiekviena svajojame turėti sveiką ir spindinčią odą. Fiziniai pratimai gali Jums padėti! Sporto metu, kai padidėja kraujo spaudimas padeda maitinti odos ląsteles, kadangi išnešioja maistines medžiagas ir šalina laisvuosius radikalus, kurie gali pažeisti odą. Taigi padedam į šalį makiažo pagrindą ir leidžiame odai natūraliai pasirūpinti mumis!

BET jei nesate patenkinta savo oda ir vistiek norite būti pasidažiusi, tai rinkitės ne pudrą, o BB kremuką, kuris yra lengvesnis – tai tik kremas su atspalviu. Jeigu einate sportuoti po darbo, tai dieninis makiažas tikrai gali kimšti poras, todėl turėtumėte nusivalyti ir iš naujo pasidažyti su BB kremu. (rekomenduoti galiu Nanoasia BC kušoną).

Prakaitas pakeičia odos hidrolipidinę plėvelę – tai odos paviršių dengianti plėvelė. Prakaitas yra lipšnus, jis gerai pritraukia dulkes, purvą, tad po treniruotės reikėtų iškart nusiprausti veidą prausikliu arba bent jau nuvalyti su Sesdermos liposominiu valikliu. Idealu būtų naudoti prausiklį, toniką ir drėkinantį kremą. Šis variantas tobulas tiek prieš sportą, tiek po jo.
https://desazas.lt/product/sesderma-sesderma-sensyses-liposominis-valiklis-200-ml/

Jeigu sportuojate ryte odą geriausia patepti drėkinančiu kremu.

Venkite sausos pudros, skaistalų ir kitų priemonių, nes į jų sudėtį įeina fiksatoriai, kurie kimš poras.

Jei norite atrodyti gražiai, saikingai apsilankykite soliariume, oda gaus lengvą, rudą atspalvį. Ir žinoma pašalinkite nuo kūno nereikalingus plaukelius, taip atrodysite gražiai, tvarkingai, o oda už tai Jums padėkos!

Vieną kartą per savaitę naudokite veido pilingą ir kaukę pagal odos poreikį.

INFORMACIJA VYRAMS: Pašalinkite nuo odos prakaitą, nešvarumus ir dulkes panaudojant prausiklį.  Aplodismentai nuo manęs bus visiems, kurie dar ir pasiteps veidą kremu.
⁉️ Neišsirenkate tinkamų priemonių? Kreipkitės! Padėsiu išsirinkti.
https://desazas.lt/product-category/priemones-vyrams/

INFORMACIJA APIE VANDENS PROCEDŪRAS. Vandens procedūrų komplekse odos laukia nemažai išbandymų: chloras, pirčių karštis, saunos, vėliau šaltas dušas.. Tokiu atveju oda patiria nemažai šilumos šokų, toks šokas gali sukelti nemažai komplikacijų. Oda gali pradėti šerpetoti, sausėji, išryškėti smulkiosios raukšlės. Gali išryškėti kapiliarai, papilkėti ir oda praras sveiką spindėjimą.. Todėl svarbu apsaugoti odą ir tinkamai ja pasirūpinti. Jei oda sausa rinkitės drėgnas pirtis. Riebiai, mišriai odai puikiai tinka infraraudonųjų spindulių pirtis. Jei oda jautri, ryškūs kapiliarai pirtimis mėgaukites apie 10 minučių.

Po sporto išgerkite aminorūgščių kokteilį, vartokite daugiau antioksidantų ir gerkite daugiau vandens! Visada drąsiai galite kreiptis į mane dėl Jūsų odai tinkamų kosmetikos priemonių.

GERO SPORTO!

Dalintis šiuo įrašu