Prekių grąžinimas ir keitimas

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

1.2. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise tik jeigu prekė nebuvo naudojama, sugadinta, arba jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, t.y. prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti atgal prekę ir grąžinti pinigus, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes. Grąžinti nepanaudotą tame pačiame įpakavime per 14 dienų. Ir pagal pageidavimą, mes pakeisime nauja preke arba grąžinsime pinigus.

1.3. Prekės grąžinamos Pirkėjo sąskaita, išskyrus atvejus, kai grąžinama gauta ne ta prekė, kai pristatyta prekė yra nekokybiška.

1.4. Dėmesio: už pašto išlaidas siunčiant prekes atgal pas mus sumoka pats pirkėjas.

1.5. JEIGU NORITE ATŠAUKTI UŽSAKYMĄ:
Tai ne problema, bet tą reikėtų padaryti kiek galima greičiau, nes mes kiekvieną užsakymą stengiamės išsiųsti laiku. Geriausia su mumis susisiekti kontaktiniu telefonu numeriu, nurodytu prie kontaktų.

1.6. JEI PREKĖ ATKELIAVO BROKUOTA:
Jei taip nutiko, prašome susisiekti su mumis, kad susitarti dėl prekės grąžinimo ir mes atsiųsime Jums naują prekę arba grąžinsime pinigus.

1.7. Pardavėjas neatsako, kai dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, yra netinkamai atvaizduotos desazas.lt elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalvos, formos ar kiti parametrai.

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top