Prekių apmokėjimas

1.1. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.

1.2. Pirkėjas įsipareigoja Pardavėjui tinkamai sumokėti Sutarties kainą vienu iš Pardavėjo siūlomų būdų, prieš Pardavėjui pradedant vykdyti Prekių pristatymo procedūrą.

1.3. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

1.3.1. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste per paysera.lt sistemą.

1.3.2. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, perveda pinigus į desazas.lt valdytojo banko sąskaitą.

1.3.3. Atsiskaitydamas 1.3.1., 1.3.2. punktuose numatytais apmokėjimo būdais, tik gavus apmokėjimą už prekes Pardavėjas pradeda formuoti prekių siuntimą ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

1.4. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už užsakytas prekes per 3 (tris) kalendorines dienas.

1.5. Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą ar jo dalį ir grąžinti Pirkėjui jo sumokėtą pinigų sumą, jei dėl techninės ar trečių šalių kaltės internetinėje svetainėje (parduotuvėje) desazas.lt buvo klaidingai nurodytos užsakytų Prekių kainos, jei per klaidą prekės Pardavėjas neturi sandėlyje, arba jei per laiką nuo Užsakymo patvirtinimo iki apmokėjimo patvirtinimo atsirado užsakytų Prekių kainų pokytis, arba jei užsakytų Prekių pristatymas yra neįmanomas.

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top