NEOLIFE „Golden Super 10” Universali valymo priemonė

24.10

Super 10 universali valymo priemonė, tai stipriausia GNLD valymo priemonė, kuri prasiskverbia, ištirpdo ir išvalo net ir sunkiausiai pašalinamą purvą.

Veiksminga nuo virtuvės iki garažo.

Draugiškas žmogui ir aplinkai. 100 % biologiškai suyrančios medžiagos.

Kategorijos: , Žymos: ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

Super 10 universalus valiklis puikiai tinka tiek pramonės įmonėse, tiek namuose.

Super 10 valiklis palengvina namų valymą ir yra saugus aplinkai. Jį lengva nuplauti. Jis saugus visiems paviršiams, kuriuos galima valyti vandeniu. Saugus naudoti šalia šilumos ar liepsnos židinių, nes yra nedegus. Vartojant Super 10 universalų valiklį, nebereikia vartoti daugelio specialių valymo priemonių. Tokiu būdu sutaupoma pinigų ir nebereikia namuose turėti daug skirtingų rūšių valiklių.

Super 10 labai koncentruotas, jį reikia skiesti tokiu santykiu, koks reikalingas.

Ypač sunkus valymas:

Skiedžiama santykiu 1:3 – viena dalis Super 10 ir 3 dalys vandens.

Kraujo dėmės: 

Sušlapinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite Super 10 ant dėmės. Super 10 per keletą minučių prasiskverbia į audinį. Skalbkite įprastai.

Orkaitės ir kepsninės: 

Įkaitinkite orkaitę iki 50 laipsnių. Išpurkškite orkaitės vidų koncentruoru skiediniu ir uždarykite orkaitės dureles. Jeigu skystis išgaruoja išpurkškite dar kartą, kol orkaitės sienelės taps drėgnos. Leiskite Super 10 atlikti savo darbą – palaukite 5 minutes. Išpurkškite vėl. Palaukite 10 minučių. Iššluostykite orkaitę šiurkščia, drėgna šluoste.

Varikliai:

Užveskite, pašildykite variklį ir tada išjunkite. Apipurkškite variklį Super 10 ir palikite 5 minutėms. Apipurkškite dar kartą ir palaukite 15 minučių. Tada apliekite stipria vandens srove. Dėmesio! Saugokite, kad vanduo nepatektų ant skirstytuvo gaubtuvo ar kitų elektrinių dalių.

Įrankiai ir įrengimai:

Apipurkškite Super 10 ir palikite keletui minučių. Nuplaukite ir nusausinkite.

Chromas:

Papurkškite Super 10, patrinkite kempinėle ar šepečiu ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Nuvalykite chromo paviršių rankšluosčiu, jog paviršius blizgėtų.

Trynimo dėmės:

Norėdami pašalinti trynimo dėmes naudokite Super 10 ir šepetėlį.

Įprastinis valymas:

Jei naudosite butelį su purkštuku, sumaišykite 1 dalį Super 10 ir 10 dalių vandens (1:10). Šis tirpalas puikiai tiks virtuvės, vonios paviršių (sienų, plytelių, spintelių) valymui; lagaminų, šukų ir šepečių valymui; plastikiniams ir vinilo dirbiniams. Dėmesio! Kai kurie lakuoti mediniai paviršiai gali būti jautrūs vandeniui.

Rašalo dėmės:

Papurkškite Super 10 ir leiskite prasiskverbti bei sugerti dėmę. Dėmesio! Kai kurios rašalo rūšys turi permanentinių dažiklių, kurių išvalyti neįmanoma. Todėl Super 10 neišvalys antspaudo ar spausdintuvo rašalo.

Kilimai (baldiniai audiniai ir medžiagos):

Prieš pradėdami valyti, pirmiausiai patikrinkite spalvos patvarumą. Sumaišykite Super 10 su distiliuotu vandeniu, jog išvengtumėte vandens dėmių. Papurkškite Super 10, palaukite 2-3 minutes, kol dėmė sugeriama. Sudrėkinkite minkštą audinį ir suvilgykite dėmę. Jeigu reikia papurkškite dar kartą. Jeigu dėmes sunku išvalyti procedūrą pakartokite dar kartą. Leiskite audiniui išdžiūti ir po to išvalykite dulkių siurbliu. Nemirkykite ir neleiskite, jog audinys pramirktų Super 10 valikliu! Dėmesio! naudokite Super 10 tik nedidelių dėmių valymui.

Grindys (linoleumas, guma, medis, keraminės plytelės ir vinilas):

Išmaišykite 1-3 dangtelius Super 10 koncentrato 4 litruose šilto vandens, atsižvelgdami į tai, kokį paviršių teks valyti. Perplaukite švariu šiltu vandeniu.

Dėmės ant rūbų. 

Dėmesio! Prieš pradėdami valyti patikrinkite spalvos patvarumą ir perskaitykite rekomendacijas skalbimui. Super 10 padeda išvalyti ant rūbų esančias vaisių, kavos, arbatos, makiažo, riebalų dėmes, taip pat purvo dėmes ant marškinių apykaklės. Papurkškite Super 10 ir palikite 15-20 minučių, po to skalbkite skalbimo mašina. Naudokite stipresnės koncentracijos skiedinį.

Talpa: 1 litras.

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top