NEOLIFE „NeoLifeTea“ Žolelių arbatos mišinys, 30 porcijų

47.50

Puikaus skonio gaivinantis žolelių arbatos mišinys natūraliam gyvybingumui. Jokių „tuščių“ kalorijų. Patogi nešiojama pakuotė, galima gerti tiek karštą, tiek šaltą.

Kiekvieno patogaus pakelio sudėtyje yra „NeoLife” ypatingojo „Energijos mišinio“ iš žaliosios, juodosios ir baltosios arbatų bei kininio ženšenio, švelniųjų skambalėlių ir rožinės rodiolos.

Tik 5 kcal vienoje porcijoje.

Kategorijos: , Žymos: , ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

„NeoLifeTea“ – išskirtinių komponentų mišinys Natūraliai pasaldinta medumi. Tik 5 kcal vienoje porcijoje. Tirpi vandenyje. Galima gerti tiek karštą, tiek šaltą. Sudėtyje yra unikalaus kruopščiai atrinktos žaliosios, juodosios ir baltosios arbatos (Camellia sinensis) mišinio bei natūralaus kofeino. Mūsų unikaliame mišinyje yra standartizuotų kininio ženšenio, švelniųjų skambalėlių ir rožinės rodiolos ekstraktų.

Vartojimas:

Sumaišykite 1/2 pakelio turinio su 240 ml karšto arba šalto vandens. NeoLife arbatą gerkite atskirai arba svorio kontrolės programos metu.

NeoLife Tea“ natūrali arbata yra puikus energijos užtaisas sportuojantiems treniruočių metu, laikantis dietos ar metant svorį.  Kai jums reikia daugiau energijos – gerkite „NeoLifeTea“ natūralią arbatą.

Pakuotėje: 15 pakelių (30 porcijų).

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top