NOON AESTHETICS MultiVit Sun Protector, 50 g.

MultiVit Sun Protector – tai naujos kartos priemonė, veikianti prieš odos senėjimą ir apsauganti nuo saulės spindulių. Su inkapsuliuotu UV filtru ir vitaminais B, C, E. MultiVit Sun Protector sėkmingai apsaugo odą nuo UVA/UVB ir IR spindulių, kurie skirtingais mechanizmais žeidžia odą.

MultiVit Sun Protector nauda: Apsaugo nuo UVA/UVB/IR spindulių ir laisvųjų radikalų / Didina ląstelių atsparumą patiriant šiluminį stresą / Gerina odos drėgmės balansą / Apsaugo odos dermos matricos ląsteles nuo žalingo saulės poveikio.

NOON AESTHETICS priemones galite įsigyti tik po profesionalios mano konsultacijos. Kreiptis galite nurodytais kontaktais puslapyje arba užpildyti užklausos formą:

  Veikliosios medžiagos, esančios MultiVit Sun Protector sudėtyje:

  • Inkapsuliuoti UV perlai – odos “akiniai nuo saulės”. Teikia odos apsaugą, UV filtras neleidžia spinduliams tiesiogiai patekti į odą. Inkapsuliuoti UV perlai yra atsparūs temperatūros sukeltam stresui.
  • Titano dioksidai (Nano) – pažangi nuo saulės apsauganti medžiaga. Apsaugo nuo UVA, UVB, matomos šviesos ir infraraudonųjų spindulių. Suteikia visapusišką odos apsaugą nuo saulės, suteikia odai švytėjimo. Taip pat apsaugo odą nuo foto-senėjimo, sulėtina raukšlių formavimąsi, slopina pigmentacijos procesus.
  • Ektoinas – daugiafunkcinis ingredientas, sumažinantis ląstelių pažeidimus ir žalą, sukeltą UVA spindulių. Jis taip pat veikia kaip drėgmės rezervuaras, sumažina sausos ir atopinės odos vandnens netekimą.
  • Vitaminai C, E – antioksidantai.
  • Vitaminas B – maitina odą.

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

  Pirkinių krepšelis

  NAUJIENLAIŠKIS

  Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

  PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

  © 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top