Profesionaliai atliekamas veido masažas daro tikrus stebuklus! Jis daro teigiamą poveikį keturioms svarbiausioms organizmo sistemoms: nervų sistemai, kraujotakos ir limfinei sistemai bei raumenų sistemai. Veido masažai skirti:

 • sumažinti raukšles;
 • pašalinti patinimus ir paburkimus;
 • lėtinami senėjimo procesai;
 • esant pilkai veido odai;
 • sausai pleiskanojančiai odai;
 • padidėjus odos riebumui;
 • sumažėjusiam veido odos, raumenų tonusui;
 • esant veide ivairaus pobudžio randams;
 • veido ovalo koregavimui;
 • riebalinio sluoksnio pasmakrės srityje mažinimui;
 • profilaktiškai kaip natūrali priemone priešlaikiniam odos senejimui.

Priešraukšlinis veido chiromasažas IQ

Tai labai maloni ir nepaprastai veiksminga senejimo profilaktika. Specialūs masažo judesiai skatina kraujotaką, limfotaką, didina raumenų tonusą, pašalina susikaupusius skysčius, toksinus, nuima nuovargį, paburkimą, gerina veido spalvą. Taip pat masažas skirtas giluminiam veido bei kaklo raumenų atpalaidavimui. Padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui, bei sumažinti jau esančias raukšles, atkurti veido konturą. Be to padeda atsikratyti neigiamų emocijų, mažina stresą, gerina nuotaiką. Šiam masažui nėra taikoma griežta judesių seka, todėl kiekviena procedūra unikali ir pritaikyta individualiai kiekvienam klientui.

Esu kvalifikuota, visus 4 lygius baigusi meistrė. Mano klientai ir aš rekomenduoju visiems bent vieną kartą gyvenime išbandyti šį masažą.

Siekiant ryškių estetinių rezultatų, rekomenduoju suplanuoti 4-8 procedūrų kursą kas savaitę, bei kartoti palaikomąsias procedūras.. Garantuoju, kad norėsite pakartoti!

Procedūros trukmė: 45-60min.
Procedūros kaina: 30-35€

“Nefertitės” masažas 

Šis masažas sustiprina ir tonizuoja veido, kaklo ir dekolte raumenis, atsakingus už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius, bei antakius. Lygina kaklo raukšles. Taip pat atpalaiduoja susitraukusius kaklo raumenis, ko pasekoje matomas kaklo pailgėjimas. Tai tikrai veiksmingas deformuotų audinių atstatymas be plastinės operacijos. 

Rekomenduojamas kursas: 8-10 procedūrų, 1 arba 2 kartus per savaitę. (kurso skaičių rekomenduoju atsižvelgusi į Jūsų veido būklę ir pageidaujamą rezultatą).

Procedūros trukmė: 45-60min.
Procedūros kaina: 25-30€

“Blefarolift” masažas – vidurinės veido srities masažas

Tai unikalus akių vokų ir vidurinės veido srities (kaktos, antakių, skruostų) masažas, kuris padeda užkirsti kelią senėjimo požymiams. Masažo metu stulbinamai gerai pakeliami nusileidę antakiai, stipriai atsiveria akys, atjaunėja žvilgsnis, mažėja raukšlės kaktos srityje. Toks masažas – maloni alternatyva plastinei operacijai bei botolino injekcijoms. Jau po vienos procedūros matomas akivaizdus rezultatas. Tai puikus būdas atrodyti nepriekaištingai prieš ypatingą progą! 

Rekomenduojamas kursas: 8 masažų kursas po 2 kartus per savaitę. Efektas išlieka iki pusės metų. 

Procedūros trukmė: 45-60min.
Procedūros kaina: 25-30€


“Gua Sha” masažas – nuostabus liftingo efektas!

Ši procedūra skirta: įvairaus amžiaus, nuvargusiai bei papilkėjusiai visų tipų odai. Masažas valo užsikimšusias poras, mažina pigmentines dėmes, gerina sulėtėjusias odos regeneracines savybes, šalina toksinus limfodrenažo pagalba.
Rekomenduojama esant tokioms problemoms, kaip: pageltimas, pigmentacija, riebalinių liaukų sekrecijos perteklius, inkštirai, odos senėjimas, raukšlės.

Masažo rezultatai tiesiog stulbinantys: veido oda atgauna spindesį ir švytėjimą, pagerėja kraujotaka ir limfos nutekėjimas, pranyksta veido pabrinkimas. Po procedūrų kurso sustiprėja veido raumenys, atsistato tonusas ir veido kontūrai. Masažas skatina odos regeneraciją, nes jo metu gaminasi kolagenas, kuris suteikia odai elastingumo ir ją atjaunina. Masažuojant veidą, daromas taškinis poveikis biologiškai aktyvioms projekcinėms organizmo zonoms; tokiu būdu pacientas procedūros metu gauna “malonų papildomą priedą” – ne tik atjauninamas veidas, bet ir sureguliuojamas vidaus organų darbas, užtikrinantis mūsų organizmo balansą ir harmoniją.

Veido Guaša atliekama su buivolo rago MENTELĖMIS.

Procedūros trukmė: 50min.
Procedūros kaina: 35€

Limfodrenažinis veido masažas

Tai profilaktinis veido, kaklo ir dekolte zonos masažas. Jo metu veikiama veido, o per ją ir viso organizmo kraujagyslių bei limfinės sistemos. Šiuo masažu mažinami patinimai, perteklinio skysčio susikaupimai, paviršinių kraujagyslių išsiplėtimai bei odos sausumas. Masažas pagreitina toksinų nukenksminimą ir pašalina iš organizmo. Skatina gijimo procesus ir taip žymiai sutrumpina gijimo laikotarpį po kosmetinių chirurginių procedūrų ar traumų.

Procedūros trukmė: 45-60min.
Procedūros kaina: 25-30€

Klasikinis veido masažas

Klasikinis veido masažas vienas iš tradicinių būdų islaikyti sveiką, jaunatvišką veido odos išvaizdą ilgą laiką. Tai be galo naudingas masažas įvairiais amžiaus tarpsniais skirtingiems odos tipams. Klasikinis masažas turi efektyvų fiziologinį poveikį odai, poodiniams audiniams, nervams, kraujagyslėms, veido bei kaklo limfotakai, todėl yra vienas iš efektyviausių metodų priešlaikinio odos senėjimo profilaktikai, raukšlių atsiradimui, veido odos būklei gerinti. Techniškai klasikinis veido masažas yra priskirimas prie švelnių būdų paveikti odą, visi judesiai yra atliekami plastiškai, lengvai be papildomų pastangų, įtampos ar spaudimo. Reguliarus masažas padeda atnaujinti ir pagerinti visas odos funkcijas, pašalinti menkus defektus, sumažinti patinimus ar odos sausumą, paryškinti veido odos kontura.

Procedūros trukmė: 45-60min.
Procedūros kaina: 25-30€

Dėl veido masažų paslaugos kreipkitės telefonu +37063874836 arba užpildydami formą:

Registracija į procedūras