veido valymas ultragarsuULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymui. Ultragarsinis veido valymas turi didelių pranašumų lyginant su kitais veido valymo būdais. Tai saugus, bet kartu gilus ir veiksmingas odos valymas. Procedūros metu netraumuojant odos paviršiaus išvalomos užsikimšusios odos poros, pašalinami nešvarumai, negyvos odos ląsteles, susireguliuoja riebalinių liaukų veikla.

Ultragarsinis veido valymas tinka ir jautriai odai. Taip pat puikus sprendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, atvirais komedonais, seborėja. Pašalinamos negyvos odos epidermio ląstelės, pagerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Ultragarsinė procedūra aktyvina kolageno ir elastino gamybą. Tai puikus estetinis būdas suteikti odai gyvybingumo. Vienas svarbiausių tikslų atliekant valymą šiuo aparatu – odos valymas išvalant limfinę sistemą, pagreitinti odos atsinaujinimo procesus, ją apsaugoti ir sureguliuoti odos pH.

Po procedūros oda tampa ne tik švari, bet ir skaistesnė, lygesnė, pašalintos negyvos epidermio ląstelės, leidžia odai kvėpuoti. Sumažėja odos porėtumas, riebalavimasis, dirglumas.

Procedūros metu Jūsų laukia:

  • Odos paruošimas.
  • Veido enziminis arba rūgštinis pilingas.
  • Odos brinkinimas su naujausiu NOON triple MCH aparatu (odos šildymas iki 39 laipsnių).
  • Veido valymas ultragarso aparatu.
  • Odos raminimas, drėgmės atstatymas su veido kauke pagal odos poreikį.
  • Veido serumas ir kremas su SPF apsauga.

Procedūros trukmė: 60min.
Procedūros kaina: 40€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras