Untitled design (11)

THESERA H – 8 procedūrų rinkinys. Procedūra yra paremta 4 drėgmės atkūrimo etapais, kuomet yra stimuliuojamos odos ląstelės, pagerėja mikrocirkuliacija, atliekama beskausmė karboksiterapija ir akvaporinų (vandens kanalų ląstelėse) stimuliacija. Oda tampa švelni, pridrėkinta ir švytinti. Ši procedūra ypatingai tinka sausai, dehidratuotai, jautriai odai ir odos barjero stiprinimui.

 


Kaip veikia Thesera H procedūra?

Oda dažnai išsausėja dėl to, kad akvaporinai neveikia tinkamai. Akvaporinai, dar vadinami vandens kanalais, yra integruoti membraniniai baltymai, selektyviai palengvinantys vandens transportavimą į ląsteles ir iš jų. Jei akvaporinai yra aktyvūs, oda geba priimti daugiau drėgmės.

Thesera H suaktyvina vandens kanalus padidindama audinių temperatūrą, ko pasekoje pagreitėja ląstelių metabolizmo etapai, greičiau pasišalina atliekos ir sukuriama palanki aplinka ląstelėms priimti drėgmę į save.

Sekančiame etape yra atliekama beskausmė karboksiterapija, kuri skatina greitą deguonies tiekimą į ląsteles. Suaktyvinama mikrocirkuliacija, taip pagerinamas odos elastingumas ir veido tonas.

Galiausiai, oda yra primaitinama antioksidantais ir kitomis naudingomis veikliosiomis medžiagomis.

Kam tinka ši procedūra?

  • Sausa
  • Dehidratuota oda
  • Jautri oda

Kiek procedūrų man reikia, kad gaučiau ilgalaikius rezultatus?

Pamatysite skirtumą po vienos procedūros. Atsižvelgiant į namų priežiūros ir higienos įpročius, gali prireikti kelių procedūrų, paprastai atliekamų kas mėnesį.


Priežiūra po Thesera H procedūros:

Procedūros dieną reikia vengti tiesioginių saulės spindulių, nevartoti alkoholio, nesikaitinti saunoje ir per daug mankštintis.

Namuose naudoti rekomenduojamus drėkinamuosius produktus, tokius kaip Hydroglow Cell Ampoule arba Hydroglow Cell Cream, kad rezultatai būtų ilgalaikiai. Taip pat naudoti apsaugos nuo saulės priemones kasdien.

Procedūros trukmė: 60min. 
Procedūros kaina: 85

Share this post