RAUKŠLES MAŽINANTI, STANGRINANTI PROCEDŪRA SU “NOON AESTHETICS” KOSMETIKA IR APARATU

NOON Aesthetics priemonių dėka galima spręsti daugybę odos problemų – mažinti įvairių tipų raukšles, elastingumo praradimą, stangrumo stoką, netolygų odos reljefą ir spalvą, pigmentines dėmes, slopinti suaktyvėjusią seborėją, acne bei rozaciją.

 

Mezoterapija be adatų! Sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą, kuri yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų! Ši inovatyvi elektroporacijos procedūra ir jos metu įvedamų medžiagų kiekis lenkia klasikinės adatinės mezoterapijos procedūras.

Norint, kuo efektyviau į odą įvesti medžiagas, labai svarbu užtikrinti temperatūros kontrolę. Jog norimas kiekis įvedamos medžiagos patektų į odos ląstelių vidų, odos temperatūra turi būti atvėsinta nuo 4˚C iki -25 ˚C, o siekiant užverti poras – odos temperatūra turi būti pakeliama iki fiziologinės temperatūros, nuo 36˚C iki 37 ˚C temperatūros. Dėl šios priežasties, elektroporacijos metu yra itin svarbu kontroliuoti temperatūrą – procedūros metu odą vėsinti, o baigus procedūrą atstatyti fiziologinę odos temperatūrą ją šildant. Kosmetinių priemonių įvedimą į odos ląteles atliekant be temperatūros kontrolės, tam tikras kosmetinių priemonių kiekis gali pasiekti kraujagysles. Kosmetinės priemonės, patekusios į kraujotaką, yra pernešamos toliau nuo tikslinės vietos ir procedūros efektyvumas mažėja. 

Klasikinė ir dažniausiai naudojama įranga kosmetologinėse elektroporacijos procedūrose neturi temperatūros kontrolės ar galimybės reguliuoti elektrinių impulsų dažnį, o medžiagų įvedimo į odos ląsteles efektyvumas nesiekia net 40%. Būtent tuo yra unikali NOON Triple MCH – technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija.

Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį iki kelių tūkstančių kartų, todėl procedūros rezultatai pastebimi iš karto po procedūros.

Procedūros atlikti nerekomenduotina, jeigu:

  • Esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris.
  • Sergate kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz. epilepsija).
  • Esate po operacijos ar kitos chirurginės intervencijos.

Procedūros trukmė: 60min.
Procedūros kaina: 70€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras