PRIEŠRAUKŠLINĖ DERMAHEAL ULTIMATUM PTX

Dermaheal Ultimatum PTx – revoliucinės priemonės, skirtos ne tik profesionaliam, bet ir namų naudojimui, kurių poveikis kaip botulino toksino, tačiau – be toksino sudėtyje! Po procedūros oda tampa sveika, elastinga, pamaitinta ir švytinti. Ši procedūra puikiai tinka prieš šventę ar vakarėlį.

 

Procedūros metu Jūsų laukia:

  • Pirmas žingsnis – odos paruošimas. Atliekamas cheminis pilingas su Dermaheal Ultimatum PTx Aqua Peel, kurio sudėtyje taip pat yra Hexapeptide-46. Jo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda atsinaujina ir yra paruošiama gilesniam produktų įsisavinimui.
  • Antras žingsnis – odos nuraminimas su veido kauke Dermaheal Ultimatum PTx Face Filler Mask. Ši kaukė ramina odą ir suteikia miorelaksacinį poveikį.
  • Trečias žingsnis – serumo įvedimas į problemines sritis. Dermaheal Ultimatum PTx serumas įvedamas į odą specialaus aparato pagalba, kurio dėka efektas po procedūros būna dar didesnis ir ilgiau išliekantis, kadangi serumas dėl nanoinkapsuliacijos metodo prasiskverbia į giliausius sluoksnius.
  • Ketvirtas žingsnis – Dermaheal Ultimatum PTx kremu uždengiame sritis, kuriose atlikome procedūrą. Šis žingsnis atliekamas prieš tai atliktų veiksmų užtvirtinimui bei poveikio ir rezultato sustiprinimui.

Ar ši procedūra tinkama ir vyrams?
Taip. Ši inovatyvi procedūra tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Beje, vyrai, kurie išbandė Dermaheal Ultimatum PTx, teigia, jog tai – efektyviausia, ką jiems teko naudoti iki šiol. Tikra revoliucija ne tik moterų, bet ir vyrų grožio ir jaunystės puoselėjimo ritualuose!

Priešraukšlinė procedūra trunka 60min.
Kaina: 65€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836