Įvairūs veido masažai

Profesionaliai atliekamas veido masažas daro tikrus stebuklus!

Masažas daro teigiamą poveikį keturioms svarbiausioms organizmo sistemoms:

 • nervų,
 • kraujotakos,
 • limfinei ir
 • raumenų sistemai.

Veido masažai skirti:

 • sumažinti raukšles;
 • pašalinti patinimus ir paburkimus;
 • lėtinami senėjimo procesai;
 • esant pilkai veido odai;
 • sausai pleiskanojančiai odai;
 • padidėjus odos riebumui;
 • sumažėjusiam veido odos, raumenų tonusui;
 • esant veide ivairaus pobudžio randams;
 • veido ovalo koregavimui;
 • riebalinio sluoksnio pasmakrės srityje mažinimui;
 • profilaktiškai kaip natūrali priemonė priešlaikiniam odos senėjimui.

Priešraukšlinis veido chiromasažas IQ

Tai labai maloni ir nepaprastai veiksminga senėjimo profilaktika. Specialūs masažo judesiai skatina kraujotaką, limfotaką, didina raumenų tonusą, pašalina susikaupusius skysčius, toksinus, nuima nuovargį, paburkimą, gerina veido spalvą.

Taip pat masažas skirtas giluminiam veido bei kaklo raumenų atpalaidavimui. Padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui, bei sumažinti jau esančias raukšles, atkurti veido konturą. Be to padeda atsikratyti neigiamų emocijų, mažina stresą, gerina nuotaiką.

Šiam masažui nėra taikoma griežta judesių seka, todėl kiekviena procedūra unikali ir pritaikyta individualiai kiekvienam klientui.

Esu kvalifikuota, visus 4 lygius baigusi meistrė. Mano klientai ir aš rekomenduoju visiems bent vieną kartą gyvenime išbandyti šį masažą.

Siekiant ryškių estetinių rezultatų, rekomenduoju suplanuoti 4-8 procedūrų kursą kas savaitę, bei kartoti palaikomąsias procedūras. Garantuoju, kad norėsite pakartoti!

"Nefertitės" masažas

Šis masažas sustiprina ir tonizuoja veido, kaklo ir dekolte raumenis, atsakingus už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius, bei antakius. Lygina kaklo raukšles.

Taip pat atpalaiduoja susitraukusius kaklo raumenis, ko pasekoje matomas kaklo pailgėjimas. Tai tikrai veiksmingas deformuotų audinių atstatymas be plastinės operacijos.

Rekomenduojamas kursas: 8-10 procedūrų, 1 arba 2 kartus per savaitę (kurso skaičių rekomenduoju atsižvelgusi į Jūsų veido būklę ir pageidaujamą rezultatą).

"Blefarolift" masažas – vidurinės veido srities masažas

Tai unikalus akių vokų ir vidurinės veido srities (kaktos, antakių, skruostų) masažas, kuris padeda užkirsti kelią senėjimo požymiams. Masažo metu stulbinamai gerai pakeliami nusileidę antakiai, stipriai atsiveria akys, atjaunėja žvilgsnis, mažėja raukšlės kaktos srityje.

Toks masažas – maloni alternatyva plastinei operacijai bei botolino injekcijoms. Jau po vienos procedūros matomas akivaizdus rezultatas. Tai puikus būdas atrodyti nepriekaištingai prieš ypatingą progą!

Rekomenduojamas kursas: 8 masažų kursas po 2 kartus per savaitę. Efektas išlieka iki pusės metų.

Limfodrenažinis veido masažas

Tai profilaktinis veido, kaklo ir dekolte zonos masažas. Jo metu veikiama veido, o per ją ir viso organizmo kraujagyslių bei limfinės sistemos. Šiuo masažu mažinami patinimai, perteklinio skysčio susikaupimai, paviršinių kraujagyslių išsiplėtimai bei odos sausumas.

Masažas pagreitina toksinų nukenksminimą ir pašalina iš organizmo. Skatina gijimo procesus ir taip žymiai sutrumpina gijimo laikotarpį po kosmetinių chirurginių procedūrų ar traumų.

Susisiekite su manimi

Jei turite klausimų dėl paslaugų, parašykite man žinutę soc. tinkluose arba užpildykite užklausos formą.

  Pasirinkite užklausos temą*

  Nemokama online konsultacijaDovanų kupono įsigijimasPaslaugų užsakymasProduktų įsigijimasKiti klausimai

  Pirkinių krepšelis

  NAUJIENLAIŠKIS

  Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

  PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

  © 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top