NEOLIFE „Tre-En-En“ (lipidai, steroliai) Maisto papildas, energijos šaltinis, 120 tablečių

62.40

Sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles ir suteikia energijos ir gyvybingumo. Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių.

Sudėtyje yra lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba.

Moksliškai įrodyta, jog maisto papildai „Tre-en-en“ sustiprina efektyvų maisto medžiagų įsisavinimą. Veiksmingas maisto panaudojimas organizme garantuoja sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Maisto papildai „Tre-en-en“ neturi jokio cholesterolio, mielių ar gluteno. Glutenas yra baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose (kai kurie žmonės jam alergiški). Todėl „Tre-en-en“ gali vartoti net alergiški žmonės.

Vartojant po 3 kapsules per dieną, po 20 dienų, ląstelių membranos pralaidumas padidėja 50% ir suteikia energijos, išvalo toksinus, dingsta nuovargis. Po to, galima vartoti 1-2 kapsules per dieną.

Kategorijos: , Žymos: , , ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

Maisto papildai Tre-en-en sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik „NeoLife“ turi teisę naudoti šį preparatą. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose.

Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą. Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas.

Šiuolaikinio grūdų apdorojimo proceso metu pašalinamos labai daug maistinių medžiagų turinčios grūdų luobelės, kuriose yra lipidų, sterolių ir kitų būtinų, mūsų mitybai svarbių maistinių medžiagų. Dėl to ląstelės nesugeba veiksmingai funkcionuoti. „NeoLife“ gali pasiūlyti sprendimą. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina lipidais ir steroliais, užpildydamas galimas mitybos spragas.

Vartojimas:

Po 1 – 3 kapsules per dieną valgio metu.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

Pakuotėje: 120 tablečių.

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top