NANOASIA Hidrogeliniai paakių padeliai „Phoenix Universe Hydrogel Nanopatches Amazing Look“ – 68.50€

Nuo šiol galime pasiūlyti itin veiksmingą kompleksinį odos aplink akis priežiūros rinkinį: „My Che Eye Cream“ „Phoenix Universe Hydrogel Nanopatches Amazing Look“.

Ši produktų kombinacija panaikins nuovargį, patinimą ir tamsius ratilų pėdsakus!

Kaina: 68.50€

NANOASIA priemones galite įsigyti tik po profesionalios mano konsultacijos. Kreiptis galite nurodytais kontaktais puslapyje arba užpildyti užklausos formą:

  Kategorijos: , , , Žymos: ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

  Nuolatinis miego trūkumas, šiuolaikinis gyvenimo ritmas, netaisyklinga mityba ir stresinis darbas verčia ieškoti naujų priežiūros priemonių paakių priežiūrai. Paakių padeliai yra vieni paklausiausių Pietų Korėjos gaminių grožio rinkoje. Įsitraukite paakių priežiūrą į savo kasdienę rutiną ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais.

  Pakuotėje yra 60 vienetų (30 porų). Tokio kiekio pakanka ilgalaikiui poveikiui pasiekti.  Padeliai padaro odą aplink akis sveiką, gaivią, stangrią ir spindinčią.

  NANOASIA paakių padeliai susideda iš naudingų veikliųjų medžiagų koncentrato. Sudėtyje yra peptidų, įskaitant senėjimą stabdantį ingredientą EGF (sh-oligopeptidas-1). Šie unikalūs paakių padeliai suteikia gilų drėkinimą, maitina pavargusią odą, mažina patinimą, šviesina tamsius ratilus ir užpildo raukšles. EGF ingredientas prasiskverbia giliai į epidermį ir suaktyvina biocheminius procesus odoje.

  Pirkinių krepšelis

  NAUJIENLAIŠKIS

  Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

  PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

  © 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

  Scroll to Top