NEOLIFE „Garlic Allium Complex“ Česnako ir svogūno maisto papildas, 60 tablečių

24.70

Tai natūralus organizmui antibiotikas!

Sudėtyje yra natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių. Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų.

Išskirtinė technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną sustiprindama įsisavinimą ir pašalindama česnako kvapą. 

Kategorijos: , , Žymos: , ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

Česnakas pasižymi antimikrobiniu, antivirusiniu poveikiu ir poveikiu grybeliams. Daugelis tyrimų česnakinių daržovių vartojimą sieja su sveika širdies ir kraujagyslių sistema ir sveiku ląstelių funkcionavimu. Daugybė mokslinių tyrinėjimų rodo, kad česnakinių šeimos daržovės yra naudingos sveikatai.

Garlic Allium Complex gaminamas iš česnakų, svogūnų, porų bei rozmarino – giminingų daržovių, tokių, kokios egzistuoja natūralioje gamtoje. Imunitetui stiprinti rekomenduojama kasdien suvalgyti po 1-2 česnako skilteles. Viena Garlic Allium Complex tabletė prilygsta visai česnako skiltelei.

Dėl unikalios technologijos NeoLife česnako tabletėse esanti veiklioji medžiaga atsipalaiduoja žarnyne, todėl išvengiame aštraus česnako kvapo sklinadančio iš burnos.

Vartojimas:

2 tabletės per dieną.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

Pakuotėje: 60 tablečių.

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top