NEOLIFE „Formula IV“ Polivitaminų ir mineralų maisto papildas, 100 kapsulių

63.20

Tinka visiems, ieškantiems plataus spektro polivitaminų ir mineralų maisto papildo.

„Formula IV“ suteikia platų vitaminų ir mineralų spektrą: vitaminai A ir D, B vitaminų kompleksas, vitaminai C ir E bei lipidai ir steroliai.

Kategorijos: , Žymos: ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

NeoLife Formula IV kapsules lengva praryti, jos greitai tirpsta ir yra maksimaliai absorbuojamos. Maistinės medžiagos – tai ne tik vitaminai ir mineralai. Unikalus produktas GNLD „Formula IV” – tai ne tik polivitaminų ir mineralų papildas. Tai pirmasis maisto papildas, kuriame yra vitaminų, mineralų, baltymų, fermentų, lipidų ir sterolių. Sukurtas 1950 m., „Formula IV” su „Tre-en-en” grūdų koncentratu dešimtmečiais aprūpina organizmo ląsteles maistinėmis medžiagomis.

NeoLife Formula IV maisto papildo unikali formulė, kurią sudaro vitaminai, mineralai, baltymai, lipidai ir steroliai. Formula IV produkto formulė suteikia pagrindinių vandenyje ir riebaluose tirpstančių vitaminų. Natūralus visavertis maisto papildas. Produkto pagrindą sudaro „Tre-en-en” sveikų grūdų koncentratas. Naudojami natūralios kilmės dažikliai, be konservantų. Sudėtyje yra augalinių fermentų mišinio. Ypatingi fermentai, gauti iš augalinių šaltinių, padeda geriau absorbuoti maistines medžiagas.

Vartojimas:

1 kapsulė per dieną valgio metu.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

Pakuotėje: 100 kapsulių.

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top