NEOLIFE „Carotenoid Complex” 15 karotenoidų maisto papildas, 90 kapsulių

79.90

Būtina kasdien suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių ir daržovių. Iš tiesų rekomenduojama suvalgyti 5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną.

Jeigu negalite suvalgyti tokio kiekio kiekvieną dieną, tuomet „NeoLife Carotenoid Complex“ suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų.

Kategorijos: , ,
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€
  • Pristatoma per 2-7 dienas

Visiems puikiai žinoma, kad kasdien būtina suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Rekomenduojama suvalgyti net  5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną. Jeigu negalite suvalgyti tokio kiekio kiekvieną dieną, tuomet „Carotenoid Complex” suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų. „Carotenoid Complex” maisto papildai, suteikiantys stiprių karotenoidinių medžiagų iš sveikų produktų.

Kodėl būtent NeoLife karotenoidai „Carotenoid Complex” maisto papildai yra geriausias pasirinkimas imuniteto stiprinimui?

Karotenoidai yra stiprūs riebaluose tirpstantys antioksidantai. Mokslas įrodė, kad šios augalinės maistinės medžiagos gali palaikyti ir stiprinti imunitetą bei turėti daug kitų privalumų. Karotenoidų maisto papildai „Carotenoid Complex” sukurti ir gaminami tik iš sveikų produktų. Tai papildai su plačiu įvairiuose produktuose esančių karotenoidų spektru.

Maisto papildo saugumą įrodė istorija ir moksliniai tyrimai, kurie parodė, kad vartojant 3 kapsules  „Carotenoid Complex” per dieną, po 20 dienų imuninė sistema sustiprinama 37%. 

Vartojimas:

1-3 kapsulės per dieną.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

Pakuotėje: 90 kapsulių.

RODYTI ETIKETĘ

Pirkinių krepšelis

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite grožio ir sveikatos patarimus bei kitą vertingą informaciją!

PRISIJUNKITE – DOVANOJU 10% NUOLAIDĄ PIRMAJAM JŪSŲ UŽSAKYMUI!

© 2024 DESAŽAS. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top