Kolageno indukcija – mikroadatinė procedūra su NANOPORE aparatu

Jei kovojote su išoriniais senėjimo požymiais, tokiais kaip, smulkios paviršinės ir gilios raukšlės, papilkėjusia, praradusia skaistumą oda, išsiplėtusiomis poromis, aknės randais, mikroadatinė terapija yra puikus pasirinkimas.

Mikroadatinė terapija “Microneedling” – tai natūralus gijimo procesas, kuris skatina atsinaujinti odą, sustimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamybą, taip veido oda natūraliu būdu atjauninama. Oda po procedūros tampa skaistesnė, lygesnė, jauniau atrodanti.

Desažas salone mikroadatinės mezoterapijos procedūros atliekamos naujos kartos visame pasaulyje pripažintu NANOPORE aparatu. Tai minimaliai invazinės procedūros, dėl aparato specifinių savybių (varikio galingumo ir judėjimo greičio), garantuojančios geresnius rezultatus ir mažiau diskomforto nei atliekant kitais mikroadatiniais aparatais.

Procedūrų metu naudojamos profesionalios kosmetologinės priemonės ir veiklieji kokteiliai parenkami pagal odos tipą, problemą ir kliento poreikius. Procedūros kaina svyruoja nuo kokteilių ir darbo priemonių. Kaina didesnė, jei procedūra užbaigiama retinoliu ar lakštinėmis nano kaukėmis.

Procedūra atliekama specialiu NANOPORE aparatu, naudojant mikro adatų kasetes. Į mikro adatų sukurtus pažeidimus oda „reaguoja“ kaip į traumą. Taip sukeliamas natūralus organizmo fiziologinis atsakas atstatyti pažeistą odą ir išsiskiria įvairių augimo faktorių, aktyvuojami dermos fibroblastai ir naujo kolageno susidarymas. Tokio natūralaus odos stimuliacijos poveikio tradicinė injekcinė mezoterapija neturi.

Kaip atrodys oda iškart po procedūros?

Po procedūros oda gali būti paraudusi. Tokia būklė praeina per kelias valandas, tai priklauso nuo odos jautrumo. Visada prieš procedūrą būsite įspėti! 

Kaip prižiūrėti odą po procedūros?

  • Keletą dienų po procedūros gali būti jaučiamas tempimas ir sausėjimas. Tai yra normalus reiškinys. Tiesiog naudokite drėkinamojo/raminamojo poveikio priemones.
  • 12 val. po procedūros neprausti odos, nenaudoti įprastų kosmetinių priemonių. Nebent būtų nurodyta kitaip.
  • 48 val. po procedūros nenaudoti aktyvių serumų ir koncentratų, pvz: retinolio.
  • Po procedūros keletą dienų vengti chloruoto vandens, baseino, pirčių ir buvimo saulėje.
  • Atliekant procedūrų kursą ir 30 dienų po jo, saugoti odą nuo UV spindulių. Būtina naudoti apsauginį kremą, su SPF50 apsauga ir nepamiršti dienos eigoje atnaujinti apsaugos veikimo. Tam gali padėti NOON brush and go šepetėlis. 

Procedūros trukmė: 60-90min.
Kaina: 85-100€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras