KOMBINUOTAS VEIDO VALYMAS

Viena iš efektyviausių veido valymo procedūrų. Šios procedūros metu odai yra skirtas maksimaliai kombinuotas valymas.
Ypatingas trio: rūgštinis, ultragarsinis ir mechaninis valymas kartu.

Užsikimšusios veido odos poros ar spuogeliai, dažniausiai yra užterštos aplinkos ir netinkamo gyvenimo būdo padariniai. Esant giluminiam odos užteršimui, kuomet norimo rezultato nesuteikia namuose naudojami šveitikliai ar kaukės, Jūsų odos būklę pagerinti padės profesionaliai atliekamas kombinuotas veido valymas. Šis, mano sugalvotas, veido valymo metodas yra taikomas jau daugiau, kaip 5 metus! Tai laiko patikrintas ir bene efektyviausiai padedantis ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių. Noriu paminėti, kad tinkamai atliekamas mechaninis veido valymas negali pabloginti Jūsų odos būklės ar suaktyvinti bėrimo, todėl nebijokite ir išbandykite šią procedūrą. 

Procedūros metu Jūsų laukia:

  • Odos paruošimas.
  • Veido rūgštinis pilingas.
  • Veido valymas ultragarso aparatu ir užbaigimas mechaniškai.
  • (Papildomai galima įterpti sonoforezę arba krioterapją).
  • Odos raminimas, drėgmės atstatymas su veido kauke pagal odos poreikį.
  • Veido serumas ir kremas su SPF apsauga.

Procedūros trukmė: 90min.
Procedūros kaina: 50€

PAPILDOMAI PRIE PROCEDŪROS GALIMA ATLIKTI SONOFOREZĘ
(veikliųjų medžiagų įvedimas ultragarsu arba krioterapijos būdu).

Sonoforezė – veikliųjų medžiagų įvedimas į odą ultragarso pagalba. Sonoforezės dėka naudojama kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs į odos sluoksnius ir ten dirbs savo darbą – skatins kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotins kraują deguonimi, drėkins, jaunins Jūsų odą.

NOON Triple MCH yra itin efektyvi kosmetinių priemonių įvedimo į odos ląsteles technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus. NOON Triple MCH trejopą poveikį turintis elektroporacijos prietaisas, visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20˚ C bei šilyti iki 43˚ C. Tai užtikrina itin efektyvų, iki 90 proc., kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikroadatinė mezoterapija.

Veiksmingų kosmetinių priemonių įvedimas sonoforezės arba krioterapijos pagalba padeda pasiekti įvairių tikslų pagal kiekvieno individualius poreikius:

  • Riebiai, spuoguotai odai – mažina uždegimą, gerina limfos drenažą, valo odos poras, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.
  • Priešraukšlinis, stangrinantis efektas – aktyvina regeneracinius procesus, stangrina, mažina raukšlių gylį,gražina odos spalvą ir vientisumą.
  • Jautrios, paraudusios odos priežiūra – nuramina odą, stiprina kapiliarus, suaktyvina regeneracinius procesus, suteikia odai komfortą.
  • Tinkantis visiems odos tipams – įvedamas hialuronas, amino rūgštys, karnitinas, kolagenas ir kitos medžiagos, ko pasekoje oda atsigauna, pagerėja odos elastingumas, stangrumas, oda geriau išlaiko drėgmę, tampa skaistesnė.

Sonoforezė arba krioterapija būtų atlikta po kombinuoto veido valymo. Ant švarios odos įvestume reikiamas medžiagas, kurios būtų parinktos pagal odą ir uždedama veido kaukė. 

Procedūros trukmė: 90-100min.
Procedūros kaina: 55-65€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras