INTENSYVIAI DRĖKINANTI, GAIVINANTI PROCEDŪRA

Tikriausiai sutiksite, kad mūsų oda dažnai netenka drėgmės dėl vidinių odoje vykstančių procesų. Ir žinoma dėl išorėje odą veikiančių veiksnių, pavyzdžiui: sausas patalpų oras, kondicionieriai, vėjas, šaltis lauke, saulės spinduliai, netinkamos ar neteisingai pasirinktos kosmetinės priemonės kasdieninėje odos priežiūroje. Dėl šių veiksnių atsiranda tokie nemalonūs pojūčiai kaip odos tempimo, sausėjimo, šerpetojimo kartais net deginimo ar niežėjimo jausmas, oda gali tapti jautri ir sudirgusi. Todėl mes nuolat turime pasirūpinti odos drėkinimu. Jei namuose naudojamos priemonės pilnai nesuteikia drėgmės, verta pasidaryti drėkinančią procedūrą grožio kabinete. Mano grožio kabinete “DESAŽAS” galite išbandyti intensyviai drėkinančią, gaivinančią procedūrą su “NOON AESTHETICS” kosmetika.

 NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą, kuri yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų! Ši inovatyvi elektroporacijos procedūra ir jos metu įvedamų medžiagų kiekis lenkia klasikinės adatinės mezoterapijos procedūras.

Procedūros metu naudojant NOON Triple MCH aparatą bus įvestas koncentruotas ir efektyvus augalinių ekstraktų, drėkinančių faktorių ir vitaminų derinys. Po procedūros atsistatys taip reikalingas drėgmės lygis, oda bus nuraminta, bei aprūpinta vitaminais bei antioksidantais, o taip pat sumažės raukšlelės ir dings nemalonūs pojūčiai. Oda taps skaisti, drėgna, elastinga, švytinti! 

Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį iki kelių tūkstančių kartų, todėl procedūros rezultatai pastebimi iš karto po procedūros.

Taip pat šios procedūros metu bus panaudota “NOON AESTHETICS” glikolio rūgštis, kuri gali padėti sumažinti mimikos ir gilias raukšles, saulės paveiktos odos požymius ir hiperpigmentaciją. Padeda sumažinti odos netolygumus, riebios/probleminės odos atveju. Veikia epidermį ir dermą, atskiria epidermio paviršines ląsteles – korneocitus, taip apsaugo nuo paviršinio odos sluoksnio storėjimo. Ši glikolio rūgštis gerai eksfoliuoja odą ir stimuliuoja dermoje kolageno, elastino ir glikozaminglikanų sintezę. Šio produkto sudėtyje yra 50% glikolio rūgšties su kliniškai patvirtinta, odos sudirgimus mažinančia DermShield™ technologija. Dėl šios technologijos procedūros metu odoje labai minimaliai jaučiamas dirginimas , o po procedūros oda neparausta ir nešerpetoja. 

Procedūros atlikti nerekomenduotina, jeigu:

  • Esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris.
  • Sergate kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz. epilepsija).
  • Esate po operacijos ar kitos chirurginės intervencijos.

Procedūros trukmė: 60min.
Procedūros kaina: 70€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras