Giluminis odos valymas su „NOON AESTHETICS“ kosmetika ir „Noon Triple MCH“ aparatu

Aknė – tai lėtinė, daugiaveiksnė, infekcinė plauko folikulo ir riebalų liaukos liga. Atsiradus infekcijai, užsikemša plauko folikulas ir riebalinės liaukos, dėl ko atsiranda spuogai ir kiti odos pažeidimai. “NOON Aesthetics gilaus odos valymo sistema sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

Procedūrų su “Noon Aesthetics” kosmetika ir “Noon Triple MCH” aparatu dėka galima spręsti daugybę odos problemų:

  • Mažinti įvairių tipų raukšles
  • Panaikinti ar sumažinti hiperpigmentines dėmes
  • Išspręsti bėrimo problemas
  • Apsaugoto odą nuo saulės žalos
  • Slopinti suaktyvėjusią seborėją
  • Atstatyti odos elastingumą

“Noon Aesthetics” procedūros ir naudojamos kosmetikos priemonės padeda pasiekti efektyviausių rezultatų be šalutinių efektų, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai. Dėka inovatyvaus veikliųjų medžiagų mišinio DermShield™, kompanijos NOON Aesthetics kuriamų produktų sudėtyje yra itin aukštos rūgščių koncentracijos, nesukeliančios jokių odos sudirgimų! DermShield™ veikia kaip neuronų slopiklis, todėl mažina skausmą ir odos sudirgimus, bei slopina uždegiminį odos atsaką, slopindamas ciklooksigenazės-2 išsiskyrimą ląstelėse!

Procedūros su “Noon Aesthetics” kosmetikos gali būti atliekamos tiek su “NOON Triple MCH” elektroporacijos aparatu tiek be jo.

Taisyklingos priežiūros rezultatas

NOON Triple MCH elektroporacija

NOON Triple MCH (Mesoporation+Cryo+Heat) – tai itin efektyvi veikliųjų medžiagų ir įvairių kosmetinių priemonių įvedimo į odos ląsteles technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus.

Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikroadatinė mezoterapija.

Trejopą poveikį turintis elektroporacijos aparatas visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20° C bei šildyti iki 43° C, o prietaiso generuojamas elektrinių impulsų dažnis gali būti keičiamas individualiai, pagal kliento poreikius, nuo 0,1 iki 10 kHz. Šaldymo ir šildymo funkcijas galima naudoti kaip atskiras procedūras, norint tiek paruošti odą tolimesnėms procedūroms, tiek paskatinti veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius šalčio (krioterapijos) pagalba.

Medžiagų įvedimo efektyvumą padidina elektroporacijos metu naudojami priešingo poliškumo elektriniai impulsai. Kitaip tariant, bioefektą, tokį kaip laikinųjų porų susidarymas ląstelių membranose, kurį suaktyvino pirmasis elektrinis impulsas, galima sustiprinti pakeitus elektrinio lauko kryptį. NOON Triple MCH įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams.

 

Procedūrų su “NOON Triple MCH” elektroporacijos aparatu negalima atlikti šiais atvejais:

  • Jei naudojatės elektrokardiografijos medicinos įrangą
  • Esate nėščia
  • Turite aukštą kraujospūdį

Ko tikėtis?
Šios procedūros dėka oda giliai išvaloma, atstatomos apsauginės veido odos funkcijos, sureguliuojamas odos PH, oda taps skaistesnė, lygesnė, gaivesnė, liausis pleiskanoti, bus intensyviai sudrėkinta, nuraminta, mažiau paraudus. Neleis užsikimšti odos riebalinių liaukų latakams ir susidaryti inkštirams. Pagerėjus kraujotakai, geriau pasisavinama vėliau naudojama kosmetika, taip pat užkertamas kelias ankstyvam odos senėjimo procesui.

Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?
Laikytis kosmetologės rekomendacijų odos priežiūros namuose. Galite peržiūrėti odos priežiūros priemones:
NOON Aesthetics namų priežiūros priemonės


Procedūrų kainos: 90-120min. 55-80€
Procedūros metu naudojama viena rūgštis, odos šildymas ir valymas ultragarsu ir mechaniškai – 55€
Procedūros metu naudojama viena rūgštis, odos šildymas, valymas ultragarsu ir mechaniškai, bei krioterapija – 65€
Procedūros metu naudojamos dvi rūgštys, odos šildymas, krioterapija – 70€
Procedūros metu naudojamos dvi rūgštys, odos šildymas, valymas ultragarsu ir mechaniškai, krioterapija – 85€

Visos procedūros su “Noon Aesthetics” kosmetika yra parenkamos individualiai.

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras