G. M. COLLIN COLLAGEN 90+ procedūra

Išskirtinė ekskliuzyvinė G. M. Collin septynių žingsnių įspūdingai odą koreguojanti procedūra naudojant unikalų liofilizuoto kolageno lakštą ir naujausias biotechnologijų veikliąsias medžiagas. Pribloškiantys rezultatai be invazinės chirurgijos. Išlygintas odos paviršius, nykstasenėjimo požymiai, putli, spindinti oda. TINKA VISIEMS ODOS TIPAMS! 

Odos būklė: brandi oda, odos nuovargis, išreikštos raukšlės ir su senėjimu susijusi dehidracija, saulės žala, stangrumą praradusi oda.

Intensyviai atjauninanti procedūra, kuri:

 • Sumažina mimikos ir gilias raukšles.
 • Suteikia įspūdingą liftinguojantį poveikį.
 • Drėkina giliausius odos sluoksnius, bei atstato apsauginį odos barjerą, neleidžia prarasti drėgmės.
 • Atstato žalingą aplinkos poveikį, ypatingai tinka UV spinduliuotės žalos paveiktoms odoms.
 • Suteikia akivaizdų putlesnės, stangresnės, švytinčios ir prisotintos odos efektą.

ĮDOMŪS FAKTAI:

 • G. M. Collin –profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų.
 • G. M. Collin pirmieji 1980 m. pradėjo naudoti netirpųjį kolageną kosmetikoje (kolageno lakštą), o 1997 m. sukūrė ir užpatentavo tirpaus jūrinio kalogeno metodą.
 • Pagrindinis M. G. Collin filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas.
 • G. M. Collin viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų, turinčių savo laboratoriją, kurioje ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai.
 • G. M. Collin savo priemonių sudėtyse nenaudoja tokių ingredientų kaip – mineraliniai aliejai, sulfatai, sulfitai, parabenai ir sintetiniai kvapai.
 • G. M. Collin jau nuo 2005 m. yra kino apdovanojimų – Oskarų – dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo įžymybės būtų pasiruošusios ir su nepriekaištinga oda atvyktų į prašmatniausią metų renginį.

Procedūra tinkama prieš makiažą. Tiesiog dieną prieš makiažą pasidarykite šią procedūrą ir suspindėsite.

G. M. Collin –profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų. G. M. Collin pirmieji 1980 m. pradėjo naudoti netirpųjį kolageną kosmetikoje (kolageno lakštą), o 1997 m. sukūrė ir užpatentavo tirpaus jūrinio kalogeno metodą. Pagrindinis M. G. Collin filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas. G. M. Collin viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų, turinčių savo laboratoriją, kurioje ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai. G. M. Collin jau nuo 2005 m. yra kino apdovanojimų – Oskarų – dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo įžymybės būtų pasiruošusios ir su nepriekaištinga oda atvyktų į prašmatniausią metų renginį.

Kursas: 3 procedūros kas savaitę ir 2 procedūros kas 2 savaites, kartojama kas 6 mėnesius.
 
G. M. Collin namų priežiūros priemonės padės išlaikyti procedūrų metu pasiektus veido priežiūros rezultatus bei užtikrins nepriekaištingą Jūsų odos būklę visur ir visada.

Procedūros trukmė: 90min.
Kaina: 79€

Dėl paslaugos kreipkitės užpildydami formą arba telefonu +37063874836

Registracija į procedūras