Įsteigus grožio ir sveikatingumo kabinetą “Desažas”, labai laukiu visų savo esamų ir būsimų klientų. Esu kosmetologė Deimantė, studijas baigusi Vilniuje, “Art of beauty” mokykoje. Darbo patirtis jau 5 metai. Per šiuos metus išklausiau labai daug seminarų, kursų ir drąsiai galiu dalintis savo sukauptomis žiniomis su Jumis.
Na, o kas tas Desažas??
Šis pavadinimas gimė spontaniškai.. Tuo metu labai daug atlikdavau veido masažų, ir būtent nuo šio žodžio gavosi pavadinimas.
Deimantė + Masažas = Desažas.
Desažas kabinete pasidalinsiu su Tavimi žiniomis ir padėsiu įveikti odos problemas, o gal tik palepinsiu maloniais veido masažais. Kadangi vis ieškau kažko naujo savo klientams, tai šiuo metu esu atradus ypač veiksmingas NANOASIA procedūras. Darbo nuotraukų galerijoje galite pamatyti šių procedūrų rezultatus.
Gal jau teko girdėti apie NOON AESTHETICS kosmetiką? Tai mano 2021 metų atradimas! Šios kompanijos namų priežiūros priemonės duoda akivaizdžius rezultatus. Tačiau šios kosmetikos taip paprastai negalite įsigyti. Būtina profesionali konsultacija, tad susisiekite su manimi ir parinksiu tinkamiausias priemones.
Taip pat neatsiejamos grožio procedūros yra odos skaistinančios, drėkinančios, stangrinančios procedūras. Tokios procedūros puikiai tinka prieš vakarėlį ar svarbią progą, kada reikia atgaivinti odą ir suteikti jai tonuso. Mes gerai jaučiamės, kai mūsų oda švelni, lygi ir švytinti. Ją galima maitinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Barjerinės funkcijos išlaikymas ir stiprinimas yra labai svarbus sveikai ir jaunatviškai atrodančiai odai. Manau pritarsite man, kad neatsiejama viso grožio dalis yra ir mūsų vidus. Kaip jaučiames, taip ir atrodome.. Mano ir klientų pamėgti Neolife vitaminai rodo puikius rezultatus ne tik odai, bet ir savijautai. Be visa to, didelį dėmesį skiriu plaukų priežiūrai. El. parduotuvėje galite rasti mano pačios naudojamus produktus plaukams, ypač pasiteisinusias priemones nuo plaukų slinkimo. Desažas kabinete atlieku įvairias drėkinančias, maitinančias, atstatančias procedūras plaukams su itališka “Naturalmente” kosmetika. Ir žinoma kūno depiliacijos vašku ir cukrumi, antakių dažymas ir korekcija galima atlikti atskirai arba derintis prie kitų procedūrų, kaip tik Jums patogiau.
Sunku trumpai papasakoti apie visas teikiamas paslaugas.. Rekomenduoju susisiekti su manimi ir pasitarsime kas geriausia Tau! Labai laukiu Tavęs, Desažas kabinete, kuris įsikūręs Respublikos g. 47A, Intero gym sporto klube, Panevėžyje.

Dovanų kuponai

Galimybė įsigyti internetu ir kabinete. Dovanų kuponai galioja 3 mėnesius. Su kuponu galima įsigyti paslaugas arba kosmetiką.

Blogo skiltis

Čia rasite įvairius mano patarimus ir rekomendacijas.

SVEIKOS ODOS PASLAPTYS

Atsiliepimai

Darbų galerija